Apie mus

UAB „SOMINTA“ – nedidelė šeimos verslo įmonė, įkurta 1996 metais ir savo veiklą pradėjusi nuo dirbtinės odos rankinių gamybos. Per veiklos metus įmonė įgijo patirties, verslo partnerių pasitikėjimą ir ne tik užima stabilią padėtį rinkoje, bet ir džiaugiasi galėdama pristatyti savo prekinį ženklą „Spicebags“.

Šiuo metu įmonėje dirba 45 žmonės, gaminamos moteriškos rankinės ir kuprinės, o produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Įmonės tikslas - patenkinti klientų poreikius, todėl gaminamos rankinės yra ne tik stilingos bei atitinka šiuolaikines mados tendencijas, bet ir yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų.

Taip pat, UAB “Sominta” teikia gamybos ir kitas paslaugas:

  • Rankinių originalaus dizaino kūrimas ir gamyba;
  • Kontraktinė rankinių gamyba;
  • Baltos/privačios etiketės rankinės;
  • Sukirpimo, siuvimo ir prekių paruošimo paslaugas. 

Dėl šių paslaugų sąlygų kreiptis elektroniniu paštu algirdas.balsys@sominta.lt 

Prekinis ženklas „Spicebags“ – tai natūralios odos rankinių linija skirta tiek moterims, tiek vyrams. Rankines galima įsigyti tiek didmeninėje prekyboje, tiek internetinėje parduotuvėje www.sominta.lt   www.spicebags.lt

Taip pat UAB „Sominta“ sėkmingai investavo į eksporto plėtrą, naudodama Europos Sąjungos paramos lėšas ir sėkmingai sudalyvavo tarptautinėse parodose, įgyvendinant projektą eksporto plėtra užsienio rinkose. Toks sprendimas nebuvo netikėtas, kadangi mūsų įmonė tikslingai orientuojasi į didmeninę gamybą. UAB „Sominta“ ir toliau plės eksporto apimtis bei ieškos tinkamiausių sprendimų, leisiančių įmonei sėkmingai augti. 

Kodėl verta rinktis UAB „Sominta“?

  • Pagaminta Lietuvoje;
  • Lanksčios mokėjimo sąlygos, papildomos nuolaidos didesniems kiekiams;
  • Lanksčios pristatymo sąlygos;
  • Galimybė grąžinti neparduotas prekes.

 

Visą šį laiką nuoširdžiai dirbome Jums, todėl ir toliau stengsimės visada pateikti rankines atsitinkančias naujausias mados tendencijas, bei aukščiausios kokybės standartus.